Piabet Bonus Al

  1. Admin
  2. Kategorilere Uymayan Konular
  3. Cumartesi, 18 Ağustos 2018
  4.  E-posta abonesi olun

Massachusetts sınırları dahilinde online piyango ürünlerinin verilmesini öngören bir tasarıya , teklifte bazı değişiklikler getirildikten sonra devletin Tüketicinin Korunması ve Profesyonel Ruhsat Komitesi tarafından olumlu bir değerlendirme yapıldı.

S. Jennifer Flanagan'ın sponsorluğunu yaptığı S 151 kapsamında, İnternet üzerinden ve mobil uygulamalar üzerinden online çekiliş yapılmasına izin verilmelidir.

Önerilen yasa hakkında yorum yapan Sen. Barbara L'Italien, online piyango ürünlerinin, kumar müşterilerin temel demografik özelliği haline gelen bin yıllıklar tarafından cazip bulmasının daha olası olduğunu söyledi . Teknoloji meraklısı olduklarından, tuğla ve harç mağazalarından ziyade online olarak piyango bileti satın alma olasılıkları daha yüksektir.

Sen L'Italien, Massachusetts'in bir kısmının çeşitli önemli nedenlere katkıda bulunduğundan, büyük ölçüde piyangoların gelirinden yararlandığını belirtti. Milletvekiline göre, piyango tekliflerini çeşitlendirmek ve genç oyuncuları meşgul etmek, devletin alışılageldiği yüksek piyango gelirini korumasına yardımcı olacaktır.

Oldukça anlaşılır bir şekilde, online piyango teklifi, piyango perakendecileri tarafından memnuniyetle karşılanmadı, çünkü bu durum işletmelerini oldukça olumsuz etkileyecek. Bununla birlikte, yasa koyucular, devletin kumar sektörünü yeni gelir akışları bulmak için daha da genişletmeye hazır görünüyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, Tüketicinin Korunması ve Profesyonel Ruhsat üyelerine ilişkin Ortak Komite, teklif edilen online çekiliş faturası olumlu geri bildirimini verdi. Ayrıca , devlet yasama meclisi tarafından onaylanmışsa, online piyango operasyonlarının yürütülmesi için 8 koşul eklediler.

İlk olarak, komite üyeleri , kazananların kendileri tarafından bir Piyango perakendecisinde 200$ ile 599$ arasında bir kazancın talep edilmesini talep etti. 600$'ın üzerindeki kazançlar için , bunlar Piyango bürosunda talep edilmelidir.

Ayrıca, piyango oyuncularının online hesaplarını doğrudan banka hesaplarından piyango web sitelerinden finanse etmelerine izin verilmeyecekti. Yetkili piyango perakendecilerini ziyaret etmeleri, özel bir “çevrimiçi oyun kartı” satın almaları ve çevrimiçi oynayabilmeleri için onları yüklemeleri gerekecek.

Sen Flangman'ın faturası, çevrimiçi olarak sunulabilecek ürünleri özellikle listelemez. Teklif kapsamında, hangi ürünlerin satın alınabileceğine karar vermek için Massachusetts Piyango Komisyonu'na bağlı olacaktır.

Geçtiğimiz yıl, komisyon, Massachusetts için online piyango oyunları geliştirmeyle ilgilenecek piyango teknoloji sağlayıcılarından teklifler için bir talepte bulundu. Bu yılın başlarında, komisyoncular , IGT, Bilimsel Oyunlar ve INTRALOT gibi popüler tedarikçilerden gelenlerin bir kısmı ile, talebe 20 yanıt verildiğini açıkladı .

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.