Piabet Bonus Al

  1. Admin
  2. Kategorilere Uymayan Konular
  3. Cumartesi, 18 Ağustos 2018
  4.  E-posta abonesi olun

Hindistan'ın Goa eyaleti, beşinci bir kumar gemisinin kıyıya taşınması gerekip gerekmediği konusundaki tartışmalı tartışmaların merkezi haline geldiği için, yerel basına verdiği demeçte, yerel basın mensuplarına, kumar mekanlarının ayakta tutulması gerektiği konusundaki kararlılığını sürdürdüğünü söyledi . Yetkili ayrıca bir Oyun Komiserinin önümüzdeki iki hafta içinde atanacağını da ortaya koydu.

Başbakan Parsekar, partisinin - Bharatiya Janata Partisi'nin (BJP) Goa'ya tek bir kumarhane getirmediğini ve kumar gemilerinin kıyıda olmasına izin veren eski hükümetin olduğunu tekrarladı. Üst düzey yetkili, hükümetinin yalnızca karada faaliyet göstermek üzere dört kumarhane lisansının verilmesinden sorumlu olduğunu açıkladı. Ayrıca, yasa yapıcılar şu anda kumar etkinliklerine yönelik yeni yerler arıyorlar.

Goa sakinleri Mandovi Nehri'ndeki MV Royal Flotel Deltin Caravela'yı anma ile ilgili haberlere karşı çıkıyorlar. Yerliler bir miting düzenleyeceklerini tehdit ettikten sonra geminin Ribandar'a taşınmasına karar verildi.

Goa yetkilileri şu sıralar yeni önerilen yasaları gözden geçirmekte ve 21 yaşından küçükler yerel kumarhanelerden yasaklanmaktadır. Başbakan Parsekar daha önce medyaya, kumarhanelerin kumar oynadıkları olumsuz etkilerden korunmak için yerel kuralların getirildiğini söyledi.

Yukarıda belirtildiği gibi, bir Oyun Komiserinin bir iki hafta içinde atanması bekleniyor. Devlet sınırları içinde yürütülen kumar operasyonlarını düzenleme sorumluluğu resmi olarak yapılacaktır.

Diğer şeylerin yanı sıra, yeni yasalar mevcut giriş ücretinin 1.000 INR'a yükseltilmesini gerektirmektedir. Şu anda, kumarhane ziyaretçileri yerel kumar mekanlarında oynayabilmeleri için INR700 miktarını ödüyorlar.

Goa'da faaliyet gösteren 18 kumarhanenin sahiplerinin, mekânlarda ziyaretçilerin fotoğraf kimliğini almaları gerekecektir. Tüm müşterilerin video görüntüleri, ister ister turist isterse turist olsun, her ayın sonunda 30 gün boyunca yakalanıp saklanmalıdır .

Bölge sakinleri yerel kumarhanelerden yasaklansa da, Oyun Komiseri tarafından özel izin verilebilir. Sadece bu şekilde Goa'daki kumar mekanlarında oynamalarına izin verilecek. Ancak, Oyun Komiserine kumarhanelerin yerlerini belirleme yetkisi verilmeyecektir.

Bu iletiyi değerlendirin:
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.